Promocyjny pakiet startowy 5 spotkań -> diagnoza predyspozycji i uzdolnień + 2 konsultacje!
Odbierz teraz!

Dowiedz się więcej!

Regulamin

Regulamin:

  1. Dokonanie płatności za pomocą PAYU oznacza rezerwację miejsca na wybranym warsztacie.
  2. W przypadku chęci odwołania udziału dziecka w zajęciach należy zgłosić taką informację najpóźniej 4 dni przed zaplanowaną datą rozpoczęcia. Cała kwota wpłacona na rzecz warsztatu zostanie Państwu zwrócona. Jeśli jednak nie otrzymamy informacji o rezygnacji z udziału i dziecko nie pojawi się w wyznaczonym terminie – płatność idzie na poczet zarezerwowanego miejsca na warsztacie. W przypadku gdy grupa się jeszcze formuje i nie ma wyznaczonej konkretnej daty – można zrezygnować w dowolnym momencie.
  3. Jeżeli dziecko nie będzie mogło brać udziału w warsztatach z przyczyn od Państwa niezależnych, ale nadal wyraża chęć uczestnictwa wówczas ma zapewnione miejsce na warsztacie w najbliższym możliwym terminie.
  4. Jeżeli liczba uczestników na warsztat przekracza wskazany na wydarzeniu limit osób wówczas wpisani są Państwo na listę rezerwową. O udziale w warsztacie poinformujemy odpowiednio wcześnie, aby dziecko mogło się do niego przygotować i zarezerwować sobie czas na tą aktywność.

Staramy się dla Państwa cały czas udoskonalać dlatego prosimy o zgłaszanie wszystkich uwag lub pomysłów, które mogą wpłynąć na nasz rozwój i naszą lepszą współpracę:)