Promocyjny pakiet startowy 5 spotkań -> diagnoza predyspozycji i uzdolnień + 2 konsultacje!
Odbierz teraz!

Dowiedz się więcej!

Jeszcze nie wiem czego chcę, ale chcę!

Natalia 11 lat

Inicjatywą do rozpoczęcia indywidualnych konsultacji są rodzice. Co jest ich główną motywacją? Zależy im na tym, aby Natalka już na tym etapie rozwoju szła w kierunku adekwatnym do jej uzdolnień.

Naszą usługę kierujemy oficjalnie do 12-15 latków jednak nie wykluczamy uczestnictwa w projekcie młodszych dzieci. Decyzja o przystąpieniu do procesu dziecka w młodszym niż 12 lat wieku jest kwestią indywidualną i podejmujemy ją na podstawie rozmowy z rodzicem. Tak też było w przypadku Natalki.

Co wspólnie zrealizowaliśmy? Proces diagnostyczny ujawnił u Natalii silny zmysł przedsiębiorczy, ponadto uwypukliły się uzdolnienia matematyczno-logiczne i lingwistyczne. Co na to sama zainteresowana? – nie wie jak to skomentować, nie potrafi jeszcze jednoznacznie siebie określić, nie ma też na to szczególnej ochoty. I jest to absolutnie naturalne, wszystko w swoim tempie. Natalia najchętniej spędzałaby każdą chwilę bawiąc się z koleżankami. Zgodnie z diagnozą nie ma trudności w rozumieniu zagadnień matematycznych, jest analityczna i rozsądna, nie podejmuje pochopnych decyzji, obecnie dąży do uzbierania dostatecznej ilości pieniędzy na zakup Air Maxów. Podążamy za Natalką – pomagamy usprawnić proces osiągania celów, regularnie trenujemy umiejętności logicznego i krytycznego myślenia…wszystko w lekkiej, często opartej o gry i zabawy formie. Idąc tym tropem – zdolności językowe proponujemy trenować min. za pomocą podsuniętych przez nas rozrywkowo-edukacyjnych aplikacji.

Z czym mierzy się Natalia? Naszym wspólnym, ogólnym celem jest poznawanie i oswajanie się z własnym potencjałem, zgłębienie różnych dziedzin, wzbudzenie ciekawości Natalki. Z dumą możemy stwierdzić, że nasza podopieczna ma ogromną motywację do odkrywania siebie i świata.