Promocyjny pakiet startowy 5 spotkań -> diagnoza predyspozycji i uzdolnień + 2 konsultacje!
Odbierz teraz!

Dowiedz się więcej!

Chcę być modelką… chyba

Maja 12 lat 

Maja namawia rodziców na diagnozę predyspozycji – wie o nas od koleżanki. Rodzicom zależy na bliskim terminie spotkania – udaje nam się taki dograć.

Co wspólnie zrealizowaliśmy – Mai absolutnie największym marzeniem jest zostać modelką, tak twierdzi. W galerii swojego telefonu posiada mnóstwo modowych zdjęć z wizerunkami ulubionych modelek, ale i modeli. Kocha modę, jednym z jej hobby jest stylizowanie swoich koleżanek w zestawy ze swojej szafy. Zapraszamy na jedno z naszych spotkań zawodową modelkę, która uchyla rąbka tajemnicy o swojej pracy od kulis. Maja jest nieco rozczarowana – nie spodziewała się, że z tym zawodem wiąże się częsta rywalizacja, ciągłe castingi, a na początku kariery – niewielka doza decyzyjności co do stylistyki sesji. Według Mai zawód ten ma więcej wad niż zalet. Co teraz?Testy diagnostyczne pokazują min. uzdolnienia w sferach twórczych – tego się trzymamy. A gdyby tak zobaczyć jak to jest po drugiej stronie obiektywu? Fotografia? BINGO. Maja rozpoczyna zgłębianie tej dziedziny, chłonie wiedzę na temat robienia zdjęć i sprzętu: kadr, blenda, przysłona, ogniskowa… To branża, w której jak twierdzi będzie mogła pozostać przy swoich zainteresowaniach, ale będzie czuła się bardziej niezależna. Zachęcamy Majkę do wzięcia udziału w naszych warsztatach fotograficznych – niedługo zaczynamy, Maja nie może się doczekać. Podczas konsultacji indywidualnych dużą wagę przykuwamy do otwierania coraz to nowych drzwi w obszarze fotografii, ale nie tylko – przed Mają jeszcze dużo czasu, ważne by rozwijała swoje twórcze uzdolnienia. 

Z czym mierzyła się Maja? Maja nie lubi rywalizować, źle się wtedy czuje. Powoli jednak dochodzi do wniosku, że czas się przełamać. Zaprosiliśmy ją do wzięcia udziału w naszych grupowych warsztatach, w planach mamy też debaty oksfordzkie. Była niezdecydowana co do dziedziny w jakiej chciałaby się rozwijać, intuicyjnie jednak wyczuwała swój potencjał w obszarach twórczych – potwierdziliśmy to naszym procesem diagnostycznym i staramy się inspirować do zgłębiania różnych ścieżek w tych obszarach. Póki co jednak – Mai fotografowanie idzie fantastycznie!