JESTEŚMY ZESPOŁEM PASJONATÓW EDUKACJI SPERSONALIZOWANEJ

_MG_8005.jpg

PAULINA BORUC

Konsultant Edukacji Spersonalizowanej, Psycholog
Psycholog w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Studium Psychoterapii Laboratorium Psychoedukacji. Absolwentka Psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Radość i satysfakcję z pracy z młodzieżą odkryła w sobie dzięki psychoedukacyjnej i profilaktycznej pracy warsztatowej. To doświadczenie zawodowe rozwija już od 2013 roku za sprawą współpracy ze Strefą Młodzieży Uniwersytetu SWPS oraz innymi placówkami edukacyjnymi i pomocowymi.
Wyciąga z literatury, muzyki i filmu to, co subiektywnie najlepsze i stara się dzielić tym
z innymi. Uwielbia inspirować oraz poszerzać horyzonty rozumienia świata zachęcając niemalże na każdym kroku do refleksji.

_MG_7771.jpg

KAMILA MAZUR

Absolwentka krakowskich szkół aktorskich SPOT i LARTstudio oraz Doradztwa i coachingu na Collegium Da Vinci w Poznaniu, aktualnie tamtejsza studentka Zarządzania kreatywnego.
Aktorsko spełniona na deskach Teatru Słowackiego w Krakowie oraz jako reżyser i choreograf spektaklu "Pan Tadeusz" zrealizowanego we współpracy z młodzieżą.
Obecnie jako certyfikowany trener FRIS bada style myślenia i działania, by szerzyć pozytywną komunikację i zrozumienie w zespołach biznesowych. Zdobyte doświadczenie, oparte na długofalowych relacjach z klientami, utwierdziło ją w przekonaniu, że to właśnie kontakty międzyludzkie są jej pasją jak i wizją życia zawodowego.

_MG_7779.jpg

FILIP STAŃSKI

Konsultant Edukacji Spersonalizowanej
Absolwent geografii Uniwersytetu Warszawskiego, geomorfolog, a obecnie student Edukacji niezależnej w Instytucie Społecznych Nauk Stosowanych.
Zwolennik alternatywnych nurtów wiedzy, medycyny, inspirowany antropozofią i filozofią Rudolfa Steinera. W szkole waldorfskiej widzi przyszłość edukacji opartej na indywidualnym podejściu do dziecka i rozwijaniu jego potencjału. Praktykant waldorfskiej szkoły Loheland obok Fuldy oraz Freie Waldorfschule w Dreźnie.
Prowadzący gry szkoleniowe w obszarze kompetencji miękkich dla dzieci i pracowników korporacyjnych.
Pasjonat sportu, były gracz formacji defensywnej warszawskich drużyn futbolu amerykańskiego Werewolves i Dukes oraz miłośnik różnorodnej muzyki - od naturalnych dźwięków jazzowej trąbki, czy ludowych bębnów, po elektroniczne brzmienia muzyki dub i liryczne teksty rapu.

IMG_0043.jpg

KRZYSZTOF SZCZAWIŃSKI

Absolwent Liceum Francuskiego w Warszawie, paryskiej Ecole Polytechnique, Ecole Nationale d’Administration i Filozofii na Sorbonie Paris IV
Wieloletni pracownik banków inwestycyjnych (Goldman Sachs, JPMorgan) i funduszy hedgingowych w Londynie, inwestor
Pasjonat idei wolnościowych, racjonalistycznych, nauki i edukacji
Za czasów licealnych i studenckich amator łamigłówek – zwycięzca w Polsce i drugie miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych
Miłośnik teatru improwizowanego, ojciec dwóch córek.

_MG_7986.jpg

ANNA WILCZYŃSKA

Konsultant Edukacji Spersonalizowanej

Inżynier architekt, urbanista po Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Doświadczenie architektoniczne zdobywała w Polsce i Portugalii.
Związana ze środowiskiem artystycznym. Jako absolwentka studium plastycznego oraz entuzjastka malarstwa i szeroko pojętego designu spełnia się w kontekście twórczo-projektowym. Przekonana o zasadności robienia kilku rzeczy na raz. Humanistka, pasjonuje i zachwyca ją człowiek. Obecnie studentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Uważa, że nieodzownym elementem prawidłowego rozwoju oraz procesu edukacyjnego jest kształcenie emocjonalne. Do życia podchodzi holistycznie. Harcerka, miłośniczka biegania i jogi, muzyki elektronicznej i dramatu scenicznego.

_MG_7909.jpg